Vegueros
Don Miguel Habana Vám připravil nabídku jedinečných kubánských doutníků.

 

Vegueros jsou doutníky kompletně vyráběné   ve  Vuelta Abajo, místě s nejlepším tabákem na světě.  Tyto vysoce kvalitní, solidně stavěné doutníky  jsou vyráběny v budovách z  roku 1868.
Na začátku sloužily tyto budovy jako nemocnice pro španělské kolonie, po roce 1870 zde bylo vězení a později, v roce 1959  zde byla otevřena umělecká škola. V roce  1961 je zde založena továrna na cigarety "Francisco Donatien". Dnes tyto doutníky nabízejí vynikající chuť pro znalce a bez nadsázky můžeme říci, že  Vegueros jsou  klenotem z oblasti Pinar del Rio.

Ceny jsou včetně 20% DPH a nezahrnují poštovné a balné.  Minimální objednávka je 5 kusů, nebo kompletní balení u vybraných typů (3 ks). Je možné mixovat více typů. Více informací v obchodních podmínkách.  

Název Délka a průřez Ring Typ Balení ks Cena za 1ks
Vegueros Especiales No 1
192 x 15,08 mm  38 Laguito No 1 25 386,-
Vegueros Especiales No 2
152 x 15,08 mm 38 Laguito No 2 25 334,-
 

Bolivar · Cabańas · Cohiba Cigars · Cuaba · Flor de Cano · Fonseca · Guantanamera · Hoyo de Monterrey · H. Upmann · J L Piedra · La Gloria Cubana · Montecristo · Partagas · Punch · Quintero · Rafael Gonzalez · Ramon Allones · Rey del Mundo · Romeo y Julieta · San Cristobal · Sancho Panza · Statos · Trinidad · Vegas Robaina Cigars · Vegueros Cigars

Zpět na přehled doutníků