Quintero


Don Miguel Habana Vám připravil nabídku jedinečných kubánských doutníků.
Quintero a jeho bratři začínali v tabákovém průmyslu v malé továrně  (chinchal) v Cienfuegos, v bývalé kubánské provincii  Las Villas  v roce 1920. V roce 1940  jejich reputace  dorazila až do Havany, kde představili své výrobky a exkluzivně je začaly vyrábět ve  Vuelta Abajo leaf tobacco. Tyto doutníky s plnou chutí se zde vyrábějí dodnes,především strojově balené s ručním dokončením , nebo celostrojově vyráběné druhy. Doutníky  Quintero Breva  v sobě soustřeďují silnou chuť a nejsou příliš vhodné pro začátečníky.

Ceny jsou včetně 20% DPH a nezahrnují poštovné a balné.  Minimální objednávka je 5 kusů, nebo kompletní balení u vybraných typů (3 ks). Je možné mixovat více typů. Více informací v obchodních podmínkách.  

Název Délka a průřez Ring Typ Balení ks Cena za 1ks
V tuto chvíli nejsou v naší nabídce          
 

Bolivar · Cabańas · Cohiba Cigars · Cuaba · Flor de Cano · Fonseca · Guantanamera · Hoyo de Monterrey · H. Upmann · J L Piedra · La Gloria Cubana · Montecristo · Partagas · Punch · Quintero Cigars · Rafael Gonzalez · Ramon Allones · Rey del Mundo · Romeo y Julieta · San Cristobal · Sancho Panza · Statos · Trinidad · Vegas Robaina · Vegueros

Zpět na přehled doutníků